Yaşam

Kızılcık Şerbeti 4. Bölüm İzleme Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin yeni dizilerinden Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen üzere birbirinden bedelli oyuncuların yer alıyor. Dizinin yeni kısmını kaçıranlar yahut tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 4. kısım izleme ekranı.

Show TV ekranlarının yeni dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yeni kısmı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son kısımda yaşananlar seyirciler tarafından heyecanla takip edildi.

Olaylı geçen düğün gecesinin akabinde hayat olağana dönmüştür. Ancak Pembe’nin gelenekleri Kıvılcım’ı zorlamaktadır.

Çeyiz konusunda iki annenin yaklaşımı da Doğa’nın üzülmesine sebep olur. Nilay ve Doğa arasındaki gerginlik ortaya çıkar ve iki elti birbirlerini karşı kozlarını oynayacaktır.

Kayhan’ın nişanlışının muhafazakar aileye güzel görünmek için başörtü takması hem Kıvılcım’ı hem de kızlarını rahatsız eder.

Küçük kızı Çimen ile Ömer’in oğlu Metehan ortasındaki tatsız olaylar, Kıvılcım ve Ömer’i bir ortaya getirecektir. İkisi de birbirinden etkilenir lakin muhakkak etmezler.

Kızılcık Şerbeti 4. Kısım İzleme Ekranı

KIZILCIK ŞERBETİ SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu